5 sposobów na aktywne spędzanie czasu z partnerem

Jeśli prowadzisz zdrowy styl życia i chcesz spędzić więcej czasu ze swoją drugą połówką, mamy rozwiązanie: uprawiaj sport we dwoje. Wspólne ćwiczenia jeszcze bardziej Was do siebie zbliżą. Dodatkowo możecie nawzajem się motywować, aby osiągnąć założone cele. Miłość i sport to doskonałe połączenie. Sprawdź, jakie dyscypliny można uprawiać w parze!

Bieganie

Zanim wybierzesz się z partnerem na jogging, porozmawiaj szczerze o swoich planach. Być może jedno z Was traktuje trening jako okazję do wzmocnienia więzi, podczas gdy drugie marzy o małej rywalizacji. Uzgodnij z wyprzedzeniem dystans i tempo. Jeśli jedno z Was biega szybciej, niech wolniejszy biegacz nada tempo. I dopóki nie wypracujecie wspólnego rytmu, zaplanujcie treningi w spokojne dni. Pamiętajcie, by zostawić zegarek w domu. Prawdopodobnie będziecie chcieli się skupić na wspólnym spędzaniu czasu, a nie utrzymywaniu określonego tempa.

Jazda na rowerze

Jazda na rowerze z partnerem może wzmocnić Wasze relacje. Dodatkowo wpłynie pozytywnie na zdrowie i samopoczucie. Regularne przejażdżki zaowocują wspaniałymi wspomnieniami. Wspólne zainteresowania i cele złagodzą stres i napięcie. Kiedy nadejdzie weekend, jedno z Was nie będzie próbowało się wymknąć na przejażdżkę, pozostawiając partnera w domu. Możecie wspólne ustalić trasę, a następnie wybrać się na rower. Łączenie hobby lub aktywności fizycznej jest nie tylko efektywne, lecz także pomaga wzmocnić więź emocjonalną. Kiedy jedziecie razem, w pewien sposób koordynujecie swoje działania. 

5 sposobów na aktywne spędzanie czasu z partnerem 

Skoki spadochronowe

Skoki spadochronowe w tandemie są niezwykle ekscytujące. Generalnie nie ma żadnych wymagań dotyczących odzieży, jednak zdecydowanie warto ubrać się wygodnie, biorąc pod uwagę warunki pogodowe. Pamiętaj, że 3500/4000 metrów nad ziemią jest znacznie chłodniej, dlatego załóż wiatrówkę lub wełniany sweter. Decydując się na skok na spadochronie w Krakowie, znajdujesz się pod opieką doświadczonego instruktora, który zadba o Twoje bezpieczeństwo. Podczas szkolenia nauczył się, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, takich jak awaria sprzętu, silny wiatr itp. Choć zdarzają się one naprawdę rzadko, instruktor wie, jak w danym momencie się zachować. Zajmie się wszystkimi technicznymi aspektami podczas skoku w tandemie, nie musisz się o nic martwić. Po prostu usiądź wygodnie  i ciesz się chwilą!

Joga w parze

Słowo “joga” oznacza w sanskrycie zjednoczenie i właśnie do tego dąży joga w parach - zjednocześnie dwóch osób. To wspaniały środek do budowania silniejszej komunikacji i intymności w niemal każdym rodzaju relacji, niezależnie od tego, czy ćwiczysz z przyjaciółką, członkiem rodziny lub drugą połową. Konkretne pozycje i sekwencje przepływu są zaprojektowane w niesamowity sposób. Budują zaufanie, wzmacniają komunikację, relaksują i poprawiają humor. Joga partnerska łączy ćwiczących poprzez ruch, zabawę, oddech i dotyk.

5 sposobów na aktywne spędzanie czasu z partnerem 

Taniec

Lekcje tańca w parach oferują niesamowite korzyści dla Twojego związku. Pomimo napiętego harmonogramu masz okazję na randkę z drugą połówką. Taniec zachęca do pokazania romantycznej strony, niezależnie od tego, czy kołyszesz się w lirycznym walcu, pokazujesz swój namiętny temperament w rumbie, seksownie ruszasz biodrami w zmysłowej bachacie lub zabawnej salsie. Wspólne osiąganie celów przybliża Cię do ukochanej osoby.