Wynajem samochodu w Traficar

Współczesny okres pandemii nie jest korzystny pod kątem utrzymania wielu firm. Znaczna część przedsiębiorstw musiała zrezygnować z prowadzenia własnej działalności gospodarczej i rozwiązania umów z długoletnimi współpracownikami. Dzisiaj mało firm samochodowych decyduje się na korzystanie z rozwiązania jakim są samochody na leasing. Dużo lepszym pomysłem w dzisiejszych czasach jest wynajem samochodów taki jaki oferuje Traficar dla firm. Opcja ta polega na rozliczeniu tylko i wyłącznie za dystans, jaki został pokonany.

Traficar dla firm – wynajem aut osobowych i dostawczych

Głównie Traficar dla firm dedykowany jest firmom, które nie mogą sobie pozwolić na kupno nowego samochodu bądź leasing zwłaszcza w tych niepewnych czasach jakim jest pandemia koronawirusa. W ofercie Traficar znajdują się samochody osobowe, zapewniające najwyższą komfort jazdy i bezpieczeństwa. Dostępne są również samochody dostawcze.  Rozliczenie odbywa się na podstawie przejechanego dystansu, oprócz tego nie ma żadnych dodatkowych kosztów i problemów z tym związanych. Wystarczy jedynie dokonać rejestracji, pobrać aplikację i przejść proces weryfikacji własnych danych. Rejestracja wiąże się z wykonaniem przelewu weryfikacyjnego o wysokości jednego grosza. Warunkiem jest to, by karta płatnicza była znakowane jako VISA bądź MasterCard. Każda osoba, chcąca korzystać z oferty Traficar musi mieć odrębne konto, inaczej jest w przypadku firm. To, co wyróżnia ich ofertę to z pewnością niewielkie opłaty, które pobierane są wyłącznie za przejechany dystans. Warto pamiętać, że w każdym mieście występują inne opłaty. Przed wybraniem usługi najlepiej jest to sobie sprawdzić w zakładce „opłaty”.

Wynajem samochodu w Traficar

Korzyści płynące z wynajmu w Traficar

Firmy, które często muszą wysyłać swych pracowników na wyjazdy służbowe chętnie wybierają usługi jakie oferuje Traficar. Dzięki temu rozwiązaniu mogą wynajmować samochody bez dodatkowych kosztów. Nie muszą zajmować się sprawami takimi jak wykup ubezpieczenia, paliwa do baku czy kwestie techniczne. Jeśli w czasie trasy braknie benzyny na dojazd do celu wówczas można zamienić samochód bądź go zatankować, ale tylko i wyłącznie na stacji ORLEN. Klient jest zobowiązany do przesłania zdjęcia faktury. Na tej podstawie Traficar zwraca te koszty. Jeśli w czasie korzystania z któregoś samochodu z floty doszło do wypadku drogowego należy skontaktować się infolinią, która dostępna jest przez 24 godziny przez cały tydzień i udzieli konkretnych informacji na temat dalszego postępowania. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, odbywających częste podróże krajowe. Wielu klientów Traficara podkreśla, że często wraca do korzystania z ich usług z tego powodu, że oprócz kosztów przejazdu żadne kwestie techniczne nie stają na ich drodze i mogą się cieszyć bezpieczną i komfortową jazdą.

Traficar gwarantuje wygodną jazdę bez konieczności uciążliwego korzystania z taksówek. W ofercie dla firm znajdują się takie usługi jak Traficar dla firm na wyłączność, Traficar dla firm na zawołanie oraz Traficar dla firm na Vouchery.