Wynajem aut Kraków - dlaczego warto wynająć auto?

Wynajem aut to bardzo dobre rozwiązanie zarówno dla turystów, jak i dla osób, które przyjeżdżają do Krakowa w celach służbowych. Dzięki wypożyczeniu samochodu turyści mogą podczas pobytu w Krakowie zwiedzić różne części miasta i pobliskie okolice. Osoby, które podróżują służbowo także chętnie korzystają z możliwość wynajmu samochodu jest to, bowiem wygodny sposób na komfortowe dotarcie w miejsca, w których odbywają się spotkania czy konferencje.

Wynajem samochodów – dlaczego warto skorzystać z usług firmy Express Car Rental?

Jeżeli wybieramy się z wizytą do Krakowa i w mieście tym chcielibyśmy skorzystać z usług profesjonalnej wypożyczalni aut warto zapoznać się z ofertą firmy Express Car Rental. Jest to firma w wieloletnim doświadczeniem, która zapewnia wysoki poziom obsługi klienta oraz posiada szeroki wybór samochodów różnego rodzaju. Firma ta zapewnia swoim klientom minimum formalności. Rezerwacji auta w bardzo prosty sposób można dokonać np. bezpośrednio na stronie internetowej firmy. Co bardzo ważne to klient decyduje gdzie i kiedy chce odebrać pojazd. W Krakowie wypożyczone auto można odebrać np. z lotniska w Balicach, dworca głównego PKP, dworca Kraków- Płaszów, a nawet z dowolnie wybranego miejsca (oczywiście po uprzednim wskazaniu dokładnego adresu). Warto również dodać, że firma Express Car Rental to firma, która wprowadziła na polski rynek nowoczesną usługę, a mianowicie wynajem na minuty tak zwany Traficar. Takie rozwiązanie cieszy się sporym zainteresowaniem, a koszty takie wynajmu są stosunkowo niskie. Wynajem na minuty doskonale sprawdza się np. w przypadku pracowników biurowych, którzy muszą skorzystać z doraźnych transportów na terenie miasta.

Wynajem aut Kraków - dlaczego warto wynająć auto?

Wynajęcie samochodów – oferta dla firm.

Wynajem aut to bardzo skuteczna metoda zaspokojenia potrzeb transportowych firm i to nie tylko w przypadku podróży służbowych, ale także w trakcie codziennej działalności. Oprócz wynajmu dziennego firmy chętnie korzystają także z opcji wynajmu długoterminowego. Takie rozwiązanie jest, bowiem bardzo korzystną alternatywą do zakupu pojazdu czy też do leasingu bankowego. Wynajem długoterminowy to nie tylko możliwość użytkowania wybranego samochodu to także zestaw kompleksowych usług związanych z eksploatacją auta takich jak np.: wymiana i przechowywanie opon, dostęp do serwisu technicznego, opieka indywidualnego opiekuna czy likwidacji szkód komunikacyjnych bądź monitoring GPS. Dużą zaletą tego typu wynajmu jest brak dodatkowych zadań związanych z utrzymaniem wynajmowanej floty aut. Natomiast dla przedsiębiorstw, które prowadzą działalność sezonową doskonałym rozwiązaniem jest tak zwany wynajem samochodów na miesiące, dzięki któremu przedsiębiorstwo będzie w stanie realizować swoje cele biznesowe. Wynajem średniookresowy to bardzo elastyczna forma wynajmu (pozwala na dowolne modyfikowanie czasu najmu), a ponadto jest on równie kompleksowy jak wynajem długoterminowy. Co istotne jest on prosty i szybki w realizacji.

Partnerem merytorycznym materiału jest Express.pl – https://www.express.pl/pl/firma-express/oddzialy-i-punkty-wydan/krakow.